KONST / Litografier / Färglitografi 8639281
nr 863 9281
Färglitografi
Signerad, Provtryck, motivet: 42x54
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 december 2013
kl 18:33:52
27/11 16:47:16
28/11 01:00:41
150 kr